Меню

Наукова діяльність

        Головними пріоритетами наукової та інноваційної роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи є дослідження актуальних тенденцій розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства, проблем управління і стратегічного планування розвитку сільського зеленого туризму на Черкащині та в Україні.

        Тема науково-дослідної роботи кафедри: "Концептуальні засади розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів" (Державний реєстраційний номер 0115 U 002988).

Метою НДР є дослідження економічних засад розвитку, аналіз потенціалу та моніторинг сучасного стану туристично-рекреаційних комплексів і готельно-ресторанного бізнесу.

         Щороку кафедра проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» та Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії» за участю представників інших закордонних та вітчизняних ЗВО.

         Викладачі кафедри та здобувачі спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа" та 242 "Туризм і рекреація" постійно відвідують туристичні виставки, форуми, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, присвячених проблемам розвитку туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

         Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи бере активну участь в регіональних заходах, присвячених розвитку туризму на Черкащині, в інвестиційних форумах, семінарах та круглих столах. 

Тематика наукових робіт викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Останні новини

Визнання результатів навчання на платформі «Prometheus»Читати повністю

Визнання результатів навчання на платформі «Prometheus»

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва є новітньою та далекосяжною, що постійно прагне до розвитку. В рамках різноманітних проектів передбачені сучасні методики розвитку особистості студента з урахуванням потреб ринку праці.

Читати повністю

НАЗК оновило методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересівЧитати повністю

НАЗК оновило методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

Читати повністю

Неформальна освіта в освітньому процесі з використанням платформи PrometheusЧитати повністю

Неформальна освіта в освітньому процесі з використанням платформи Prometheus

Напрацювання у неформальній освіті важлива складова особистого професійного розвитку та можливість розкрити потенційні можливості здобувачів вищої освіти. Здобувачі вищої освіти ступеня магістр за спеціальністю 242 «Туризм» освітньої програми «Туризм» Віталій Рябченко та Анастасія Клименко пройшли курс «Підприємництво: Хто ваш клієнт?» на платформі Prometheus.

Читати повністю

Участь у неформальній освіті: приклад успішного навчанняЧитати повністю

Участь у неформальній освіті: приклад успішного навчання

Неформальна освіта стає все більш популярною серед студентів, які прагнуть розширити свої знання та навички за межами традиційного освітнього процесу. Яскравим прикладом цього є здобувач спеціальності 242 "Туризм і рекреація" Кушнір Станіслав, який успішно пройшов онлайн курс на платформі Prometheus "ІТ-продукт з нуля: з чого розпочати та як розвивати?" "Інформаційна безпека".

Читати повністю

Всі новини