Меню

Наукова діяльність

        Головними пріоритетами наукової та інноваційної роботи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи є дослідження актуальних тенденцій розвитку туризму та готельно-ресторанного господарства, проблем управління і стратегічного планування розвитку сільського зеленого туризму на Черкащині та в Україні.

        Тема науково-дослідної роботи кафедри: "Концептуальні засади розвитку туристично-рекреаційного комплексу та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізаційних процесів" (Державний реєстраційний номер 0115 U 002988).

Метою НДР є дослідження економічних засад розвитку, аналіз потенціалу та моніторинг сучасного стану туристично-рекреаційних комплексів і готельно-ресторанного бізнесу.

         Щороку кафедра проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Стратегічні перспективи туристичної та готельно-ресторанної індустрії в Україні: теорія, практика та інновації розвитку» та Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної і готельно-ресторанної індустрії» за участю представників інших закордонних та вітчизняних ЗВО.

         Викладачі кафедри та здобувачі спеціальностей 241 "Готельно-ресторанна справа" та 242 "Туризм і рекреація" постійно відвідують туристичні виставки, форуми, беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, присвячених проблемам розвитку туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

         Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи бере активну участь в регіональних заходах, присвячених розвитку туризму на Черкащині, в інвестиційних форумах, семінарах та круглих столах. 

Тематика наукових робіт викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Останні новини

УСПІШНА АКРЕДИТАЦІЯ ОПП «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УНУСЧитати повністю

УСПІШНА АКРЕДИТАЦІЯ ОПП «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УНУС

Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти ОПП «Готельно-ресторанна справа» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти УНУС була акредитована, про що свідчить виданий сертифікат за № 8599 від 28 травня 2024 року.

Читати повністю

Міжнародне стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУСЧитати повністю

Міжнародне стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС

Пам'ять про студентське життя залишиться на все життя. Тому, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС прагне не обмежувати навчальний процес простим відвідуванням лекцій та роботою за екраном ноутбука. Окрім відвідування пар та вивчання матеріалу, ми пропонуємо студентам корисно досліджувати світ, подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми та вивчати культурну спадщину різних країн світу. Тому, міжнародні програми стажування – це чудова можливість для здобувачів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» розширювати свої горизонти та поглиблювати знання.

Читати повністю

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Менеджмент, готельно-ресторанний та туристичний бізнес: теорія і практика»: І місце зайняла студентка факультету менеджменту Анастасія КлименкоЧитати повністю

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Менеджмент, готельно-ресторанний та туристичний бізнес: теорія і практика»: І місце зайняла студентка факультету менеджменту Анастасія Клименко

30 травня 2024 року у Міжнародному гуманітарному університеті відбулась у змішаному форматі ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Менеджмент, готельно-ресторанний та туристичний бізнес: теорія і практика».

Читати повністю

II туристично-економічний форум: «Туризм в Україні: вимоги сьогодення»Читати повністю

II туристично-економічний форум: «Туризм в Україні: вимоги сьогодення»

24 травня викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», взяли участь у II туристично-економічному форумі: «Туризм в Україні: вимоги сьогодення». Організаторами заходу виступили Уманська міська рада та кластер «Шляхами Трипільської Праматері».

Читати повністю

Всі новини