АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Для профілактики та запобігання корупції, виявлення і припинення її проявів, а також усунення корупційних діянь для викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар на тему: «Академічна доброчесність та запобігання корупції в ЗВО» уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в Уманському національному університеті садівництва, кандидатом юридичних наук, доцентом Машковською Людмилою Володимирівною.

У ході зустрічі, вона відмітила, що одним  з  основних  показників  потенціалу  будь-якої  країни  в  світі  є ефективність функціонування її системи освіти. На науково-педагогічних  працівниках лежить підвищена відповідальність за виховання у студентів високих морально-етичних цінностей, в тому числі і на власному прикладі.

Усі науково-педагогічні працівники Уманського НУС несуть особисту відповідальність за коректну роботу із джерелами інформації, дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань,  порушення загальноприйнятих правил цитування, використання плагіату.

Людмила Машковська ознайомила викладачів з положеннями національного законодавства у сфері запобігання корупції, системою антикорупційних органів, а також з нормативними документами Уманського НУС у цій сфері. Обговорила важливі аспекти фундаментальних принципів  академічної доброчесності та  запобігання випадкам несумлінної поведінки.

Наприкінці зустрічі слухачі висловили впевненість, що лише спільними зусиллями «Україна без корупції» стане реальністю.

Людмила Малюга, к.е.н.,

доцент кафедри туризму  та готельно-ресторанної справи