БАГАТОГРАННЕ ЖИТТЯ СУЧАСНОГО СТУДЕНТА

Не дивлячись на щільний графік навчання, а то й роботу після навчання, молодь має вільний час, але розпоряджатися ним вміло, може не кожен. Тому викладачі Уманського НУС, а за сумісництвом куратори академічних груп, постійно намагаються урізноманітнити проведення дозвілля студентами, щоб їх вільний час не обмежувався пасивною формою, а соціальна позиція стала  якомога активнішою.

3-5 вересня за сприяння Благодійного фонду  "ФОНД БОРИСА КОЛЕСНІКОВА" студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом зі своїми кураторами проявили себе як активні вболівальники своєї улюбленої команди в хокейній Лізі чемпіонів ХК «Донбас» в київському Палаці спорту, де відбулися матчі за вихід із групи F між ХК «Донбас» (Україна) та ХК «Рунгстед» (Данія) і ХК «Руан Драгонс» (Франція) та ХК «Донбас» (Україна).

То ж після постійного напруження мозку, що часто призводить до стресів, нервозності, таке психологічне розвантаження стало просто неоціненним. Отриманий спектр позитивних емоцій і незвичайних вражень, особливо після перемоги улюбленців, зміна обстановки для студентів стали своєрідним джерелом енергії та позитиву.

Тому вільний час студентами повинен розглядається як соціальна цінність, як важливий чинник всебічного розвитку людини, її потреб, інтересів та нахилів.

P.S. Студенти Уманського НУС висловлюють щиру вдячність БФ  "ФОНД БОРИСА КОЛЕСНІКОВА"

Любов Коваленко, доцент кафедри

туризму та готельно-ресторанної справи