Благодійний ярмарок «Розфарбуй цю осінь смачними фарбами»

Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли активну участь у благодійному ярмарку «Розфарбуй цю осінь смачними фарбами», виручені кошти з якого підуть на допомогу дітям з дитячого будинку.

Не зважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, студенти залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.

На один день вестибюль четвертого корпусу університету перетворився на маленький ринок. На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, желе, хотдоги, – все це студенти пропонували придбати за досить помірними цінами. Кожна студентська група підійшла креативно і творчо до оформлення свого столу.

Покупців на ярмарку виявилось ще більше, ніж продавців-благодійників. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, студенти у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному.

Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож випічка розійшлася досить швидко.

Дякуємо всім небайдужим. Разом ми зможемо змінити світ на краще!