БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-АУКЦІОН ТВОРЧИХ РОБІТ «МОЇ ДИВОВИЖНІ ІСТОРІЇ»

У всесвітній день доброти  13.11. 2019 року студентами та викладачами кафедри  туризму та готельно-ресторанної справи було проведено благодійний аукціон-виставку  «Мої дивовижні мрії», на якій були представлені художні роботи та витвори  декоративно-прикладного мистецтва. Захід такого характеру в Уманському національному університеті проводився вперше. Ідея проведення належить Діані Нагернюк викладачу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Метою даного заходу було представити багатогранність талантів студентів кафедри і бажання розвиватися та приносити користь своїй державі.Ведучою благодійного аукціону виступила  Менделуц Ангеліна студентка 11 гр групи спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

На аукціон були виставлені наступні лоти:
  • Навчальний посібник «Організація ресторанного господарства» з автографом  автора Любові Коваленко.
  • Фото авторської обробки Станіслава Худіна студента 3 курсу 31-тм.
  • Танець з викладачем на Піжама-паті.
  • Кава разом із доцентом кафедри туризму Діаною Нагернюк.
  • Серія авторських фото Анжеліки Амандій студентки 21 гр групи.
  • Реклама власної інстаграм-сторінки в інстаграмі-профілі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС.
  • Картина з вишивкою бісером
  • Полотно-маслом «Нью Йорк» випускниці 2019 р. Науменко Анни спеціальності 242 «Туризм».
  • Фотосесія та авторська обробка фото від Станіслава Худіна.

Найдорожчим  лотами на даному аукціоні були картина з вишивкою бісером автором якої є Жевердан Вікторія 31-гр групи, зійшла з молотка за 200 гривень. Новою власницею картини стала голова профспілкового комітету Уманського НУС Маргарита Парубок. Полотно маслом «Нью Йорк» автором якої є Науменко Анна вартістю 200 грн. перейшло у власність Любов Коваленко викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Студенти теж не пропустили нагоди взяти участь в аукціоні. Деякі студенти стали власниками лотів «Танець з викладачем на Піжама-паті» та фото авторської обробки Станіслава Худіна.

Під час благодійного аукціону було продано 9 лотів на загальну суму  1015 гривень. Всі виручені кошти будуть використані для закупівлі навчальних та розвиваючих матеріалів діткам Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Умань.

У всесвітній день доброти бажаємо всім добра та людяності!!!

Юлія Стоколяс та Олександр Паламаренко

магістри 11-тм групи спеціальності 242 «Туризм»