Cтажування студентів факультету менеджменту в Туреччині

Студенти Уманського національного університету садівництва мають можливість проходити професійну практику в провідних п’ятизіркових готелях Туреччини. Такого роду професійна практика дає студентам змогу ознайомитись зі структурою роботи готельно-ресторанного бізнесу, отримати безцінний досвід роботи в цій сфері за кордоном.

Значного розвитку набув такий напрям міжнародної діяльності, як організація професійної практики за кордоном для студентів спеціальностей “Туризм”, “Готельно-ресторанна справа”.

Мета стажування – сприяння інтеграції національної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення готельного та туристичного бізнесу в країнах з розвиненим туристичним та готельним сектором економіки.

Студенти задоволені умовами проживання, отримують радість від практичної роботи, мають можливість насолоджуватися чудовими кліматичними умовами Анталійського узбережжя та новими знайомствами.