День туризму - галявник "Відчайдушні туристи"

«Заповідь туриста»:

Не беріть нічого, крім відзнятої фотографії,

не залишайте нічого, крім слідів ніг,

не марнуйте нічого, крім часу.

Сідні Шелдон. «Піски часу»

Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Для України це свято є особливим, оскільки й сама Україна в цьому плані — особлива. Країна, яка має унікальні можливості для розвитку всіх без винятку видів туризму.

День туризму - свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Обовязковим заходом святкування дня туризму в Уманському НУС є похід до Білогрудівського лісу. Студенти мали можливість показати власні спортивні навики під час естафет, які проводиди викладачі кафедри фізичного виховання. І як завжди похід до лісу не обійшовся без традиційних туристичних страв приготованих на мангалі.

Вітаємо з Днем туризму!

Бажаємо нових відкриттів, цікавих маршрутів, надійних друзів, захоплюючих пригод та можливості дивитися на дивовижні речі своїми очима. Нехай компас долі завжди вказує на добробут і успіх.

Валентина Непочатенко,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи