ДЕНЬ ТУРИЗМУ В УМАНСЬКОМУ НУС

З Днем Туризму всіх, хто не задовольняється чужими

розповідями, а дивиться на дивовижні речі своїми очима!

27 вересня всі любителі подорожей відзначають Всесвітній день туризму (World Tourism Day), а студенти і викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 100% - во належать до таких! І навіть пандемія не стала на заваді провести традиційний насичений, веселий та пізнавальний Тиждень туризму у стінах рідного університету, звісно, з дотриманням протиепідемічних заходів. Бути туристом – модно, але найголовніше – це значить бути здоровим, активним, що четвертий рік поспіль підтверджують своєю ініціативністю заповзятливі затяті мандрівники.

Щорічно Всесвітній день туризму присвячують якійсь конкретній тематиці, й в 2020 році тема свята звучить як «Туризм і розвиток сільських районів». Програма святкувань безперечно повторює цьогорічну тематику в елементах фотозони «Університетська тераса», у флешмобі «З туризмом по життю» (учасники – першокурсники спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»), інтелектуальних змаганнях «Кращий туризмознавець» і т.д. В нинішніх умовах, коли ми не можемо так просто поїхати у відпустку туди, куди ми хочемо, і, тим більше, відпочивати там без будь-яких обмежень, сільський туризм став більш, ніж актуальний. Подалі від великого міста і натовпів туристів, на природі і свіжому повітрі з активним відпочинком для зміцнення імунітету всі карантинні обмеження стають не такими вже й складними.

Хочемо, щоб ряди туристів не танули, а тільки збільшувалися. Цікавих подорожей і походів, нових місць і захоплюючих пригод!

Далі буде…

Любов Коваленко, доцент кафедри