ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В КОМПАНІЇ «ДИКУН ГЛОБАЛ КОНСАЛТ»

19 жовтня 2016 року студенти та викладачі факультетів менеджменту та економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва: Олег Роєнко, Олена Саковська, Анастасія Мовчанюк, Ольга Макушок та Ірина Корман відвідали День відкритих дверей, який проводила агроконсалтингова компанія „Дикун Глобал Консалт”.

З моменту її заснування в 2002 році компанія працює у сфері аграрного бізнесу. Засновником і власником підприємства є Андрій Дикун - випускник Уманського НУС. Головною її метою є успішне впровадження сучасних технологій ведення бізнесу в Україні, співробітництво з іноземними компаніями.

Сьогодні на підприємстві працює понад 200 чоловік, значна частина яких – випускники Уманського національного університету садівництва. Один з них, Роман Добринський, зосередив увагу присутніх на організаційній структурі і структурі управління компанією, організації роботи підрозділів, структурі надання консультаційних послуг.

Оксана Галак – керівник консультаційного відділу, розповіла про значення та місце компанії на ринку консультаційних послуг України в сфері інновацій та інвестицій. Адже від професійної консультації, вчасно отриманої інформації залежить успіх і досягнення високих результатів підприємства.

Ольга Чувєєва в своїй презентації звернула увагу на галузеві асоціації, які входять до складу компанії. Вони об’єднують аграріїв, які мають в своєму володінні 5 - 30 га землі і ставлять за мету захист інтересів сільськогосподарських товаровиробників. На сьогоднішній день до складу Всеукраїнської Аграрної Ради входять підприємства, які мають в розпорядженні понад 2 млн. га землі.

Руслана Бутило – керівник аналітичного відділу Асоціації виробників цукру, випускниця Уманського НУС, докладно розповіла про успішне впровадження світових ноу-хау та технологій ведення аграрного бізнесу в Україні. Повідомила, що дана асоціація об’єднує 50-60 цукрових заводів  і цього року Україна напевне буде забезпечена цукром в повному обсязі.

Богдан Шаповал – також випускник нашого університету, а нині координатор експортного напряму „Дикун Глобал Консалт”, в своїй доповіді пояснив мету створення Ради з питань експорту продовольства, в яку входять Миронівський хлібопродукт, кондитерська корпорація „Рошен”, Міленіум та інші відомі торгівельні марки і компанії.

Алла Чухрій в доповіді зауважила, що аграрні ЗМІ для забезпечення інформаційного простору сучасною та практичною інформацією використовують як традиційні так і новітні технології зберігання та передачі інформації. Друковані видання в поєднанні з аналітичними Інтернет- порталами є беззаперечними інформаційними лідерами аграрного сектору України:

-                     Журнал „Молоко і Ферма”

-                     Журнал „Прибуткове свинарство

-                     Інтернет-портал www.milk.ua.info

-                     Інтернет-портал www.pig.ua.info

-                     Інтернет-портал www.zerno.ua.info

А Олена Мельник відмітила, що беззаперечним лідером серед друкованих видань є журнали „Молоко і Ферма” і „Прибуткове свинарство”, які є в наявності і в нашій університетській науковій бібліотеці.

Тетяна Вахрушева – менеджер по роботі з клієнтами, в своїй доповіді зупинилася на важливості постійного навчання, вдосконалення навичок, знань. Адже у сучасному високотехнологічному світі, коли кожна людина може легко отримати необхідну їй інформацію, а значить, отримати потрібні знання, справжнього успіху домагається лише той, хто щиро любить свою справу і не шкодує ніяких сил, щоб  не зупинятись на досягнутому, а розвиватись і удосконалюватись.

Працівники „Дикун Глобал Консалт” поділились з студентами практичним досвідом управління структурними підрозділами підприємства, ґрунтовно ознайомили із технологіями та ноу-хау країн-лідерів світового сільського господарства.

Зібрання проходило в дружній обстановці. Студенти і співробітники компанії дискутували, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення, адже подібні заходи стимулюють викладачів, студентів і виробничників поділитись своїми напрацюваннями, обмінятись досвідом, результатами досліджень.

На завершення зустрічі з потенційними роботодавцями студентів запросили для проходження практики і виробничого стажування в компанію „Дикун Глобал Консалт” з метою подальшого працевлаштування.

Олена Саковська,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи