ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИ

Напередодні навчального року в університеті відбувається святкове дійство – Посвята у студенти. Цей день  завжди  особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий  і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Всі студенти, викладачі та гості зібралися під теплим осіннім сонцем, щоб привітати першокурсників у цей неймовірно важливий для них день.

З цінними і важливими настановами та словами привітання до студентів звернулися ректор університету Олена Непочатенко та почесні гості заходу.

Після протокольних урочистостей першокурсникам вручили студентську символіку Посвяти: символічні "ключ від знань", "книгу знань" та "залікову книжку". Пролунав перший дзвінок і відбулася хвилююча церемонія посвяти першокурсників у студенти.

З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим фахівцем, досягти успіху на професійній ниві і звичайно, стати людиною з великої літери.

Нехай вам щастить, молоде поповнення студентського братства! Усім студентам бажаємо підкорити нові вершини знань, ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних досягнень у вашому житті!

Валентина Непочатенко,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи