Ділова гра «Моя професія менеджер з туризму»

Подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим.

В рамках святкування 40-річчя заснування економічного факультету на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено ділову гру «Моя професія менеджер з туризму».

Учасниками ділової гри стали студенти першого курсу напряму підготовки «Туризм», які сформували дві командами: «Ліга туризму» та «Зірки континентів». Кожна команда підготувала свою візитку та домашнє завдання, в якому продемонструвала кмітливість, інтелект та креативність. Інтерактивне знайомство дало можливість розвинути солідарність і розуміння, створити атмосферу довіри серед учасників.

Ділова гра «Моя професія менеджер з туризм» проходила у дев’ять раундів. Учасники команд шукали відповіді на непрості запитання, виконували логічні вправи, дізнавалися більше про різні країни світу, повторювали вивчений матеріал використовуючи метод мозкового штурму, дискутуючи та обговорюючи різні точки зору. У спеціально створених умовах студенти «проробляли» найрізноманітніші життєві ситуації, які дали їм змогу сформувати світогляд, відстояти свою позицію та засвоїти нові технології подачі інформації для ефективного впливу на цільову аудиторію.

Загалом, обидві команди успішно виконали поставлені завдання. Перемогу отримала команда «Зірки континентів» капітан Антоніна Ніколаєнко.

Проведення ділової гри під час навчання дало змогу максимально наблизити навчальний процес до практичної діяльності, врахувати реалії сьогодення, приймати рішення в умовах конфліктних ситуацій, відстоювати свої пропозиції, розвивати в учасників гри колективізм та відчуття команди, отримати результати за досить обмежений час.

Від цієї гри залишилися позитивні емоції та приємні враження у всіх учасників. Тож ми з нетерпінням чекаємо наступної ділової гри.