Дистанційне навчання на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС

Дистанційне навчання на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи організоване у спеціально створеному освітньому середовищі за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій. Студенти отримують якісну та сучасну освіту незалежно від того, у якому куточку світу перебувають.

Дистанційне навчання студентів освітніх рівнів «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр» спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм»  відбувається за допомогою електронних навчальних курсів у системі Moodle, де розміщено робочі програми, навчальні посібники, опорні конспекти лекцій та методичні вказівки для виконання самостійної та індивідуальної роботи і написання курсових робіт. Викладачі кафедри мають постійний зворотний зв’язок зі здобувачами освіти, де регулярно відбувається спілкування і перевірка знань за допомогою різних форм контролю. Викладачі зі студентами використовують безкоштовний сервіс Google Classroom, створили закриті спільноти в соціальних мережах (Вайбер /Телеграм/ Інстаграм).

Студенти відповідально ставляться до дистанційної освіти в системі Moodle та активно використовують інші інтернет-ресурси для самоосвіти: Youtube-канали, відеоролики і т.п. Консультування по складних темах і питаннях здійснюється за допомогою телефонного та електронного спілкування.

Дистанційна освіта розширює і оновлює роль викладача, робить його наставником-консультантом, який координує пізнавальний та освітній процес, постійно удосконалює ті курси, які він викладає, підвищує творчу активність і кваліфікацію відповідно до нововведень та інновацій.

Завідучав кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Людмила Транченко