Практична підготовка з організації роботи турагента

З 25.04.2023 по 25.05.2023 р. проходив пілотний навчальний проект від Гейко Марії «ПрактіТУРка» з практичної підготовки організації роботи турагента. Студентка 11 тм Коваленко Аліна спеціальності 242 Туризм і рекреація успішно пройшла курс.

Подорожі завжди викликають особливий інтерес у людей. Багато хто мріє про відкриття нових країн, знайомство з різноманітними культурами та відпочинок на екзотичних пляжах. Ця постійна потреба в подорожах викликає попит на послуги турагентств, які організовують та планують мандрівки для своїх клієнтів. Проте, успішна робота турагента вимагає не тільки знання туристичних напрямків, але й глибокого розуміння процесу організації подорожей.

Пілотний проект «ПрактіТУРка» проходив онлайн на платформі месенджеру Телеграм. Протягом зазначеного періоду учасники отримували практичні задання, які мали виконати до встановленого строку. Завдання мали різноманітний характер від формування туру для певної вікової категорії до туру за особистим замовленням, від створення бренду власної туристичної агенції до створення сторінки турагенції у соціальній мережі, та інші цікаві завдання.

Результати кожного виконаного завдання обговорювались під час онлайн зустрічей на платформі Zoom за участю фахівців з турагентської діяльності.

Під час цих зустрічей учасники отримували цінні поради та корисні вказівки від професіоналів галузі, що дозволяло їм розширити свої знання та набути практичного досвіду. Крім того, учасники отримували зворотній зв'язок щодо своїх робіт, що сприяло покращенню їхніх навичок та вмінь.

Пілотний проект «ПрактіТУРка» також передбачав обговорення актуальних тем та трендів у туристичній галузі. Фахівці ділилися своїм досвідом та надавали корисні рекомендації щодо ефективної організації роботи турагента, використання інноваційних підходів та стратегій просування.

Під час проведення пілотного проекту «ПрактіТУРка» учасники змогли отримати практичні навички з організації роботи турагента, розвинути свої творчі та аналітичні здібності, а також покращити комунікаційні навички. Вони також зрозуміли важливість планування, координації та виконання деталей для успішної організації подорожей та задоволення потреб клієнтів.

Після завершення пілотного проекту учасники отримали не тільки сертифікати про успішне завершення програми, але й цінний досвід, який можуть використати у своїй майбутній кар'єрі в туристичній галузі.

У підсумку, практична підготовка з організації роботи турагента є важливим етапом у розвитку професійної кар'єри. Вона дозволяє учасникам отримати необхідні навички, знання та досвід для успішної роботи у цій конкурентній галузі. Пілотний проект «ПрактіТУРка» став важливим кроком у цьому процесі, надаючи учасникам можливість практично вивчити ключові аспекти організації та управління подорожами, що робить їх більш конкурентоспроможними на ринку туристичних послуг.

Дякуємо Гейко Марії за можливість взяти участь у такому цікавому проекті та отримати цінний досвід!

Світлана ТИМЧУК, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи