30 років незалежності рідної держави

Сьогодні, 1 вересня, кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, як весь університет і вся Україна, провела відкриту лекцію на тему «30 років незалежності рідної держави».

Патріотизм та національна свідомість закладені на генетичному рівні в наших пращурів і передаються з покоління в покоління. Теперішня ситуація сколихнула націю, підняла на надзвичайно високий щабель національно-патріотичну свідомість. Патріотизм у сучасному розумінні – це відчуття, що набуває особливого, піднесеного значення.

Студентам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва для огляду був представлений фільм про 30 років незалежності України, з виділеними головними історичними датами та подіями. Під час перегляду студенти проявила не аби-яку зацікавленість. Також, були запропоновані тематичні конкурси на краще знання історії нашої країни, її території, символіки та звичаїв. В захопленому патріотичному настрої перемогу отримали всі: і безпосередньо та команда, яка набрала найбільше балів. Всі студенти, що брали участь у тематичному занятті не лише отримали величезне задоволення від командних ігор, а й збагатили свої знання про рідний край.

У цей святковий день ми маємо пам’ятати, завдяки кому можемо бути тут. Це наші захисники України. Нашої незалежності. Герої, які віддали за неї своє життя!

За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо!

Сильні! Вільні! Незалежні!
Слава Україні!