День знань у школі №7-колегіуму м. Умань

У перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань - свято початку нового навчального року для всіх школярів, вчителів, студентів та викладачів. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Тому, викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва скористалися нагодою та відвідали школу №7 колегіум м. Умань та привітали всіх школярів та їх вчителів з початком навчального року. Парубок Наталія привітала всіх винуватців свята від імені науково-педагогічного колективу та студентів і побажала сумлінного освоєння професії «школяр», підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Переконані, що здібності кожного школяра, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.