ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТА

Щороку в Україні з метою розвитку волонтерського руху благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції. Основними цілями діяльності фонду є:

-      розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

-      виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

-      покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Цьогоріч ВБФ «Серце до серця» було організовано проведення 16-тої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». За кошти, зібрані під час акції, буде придбано неотологічне медичне обладнання для дитячих лікарень України.

Студенти 21-тм та 31-тм групи спеціальності 242 «Туризм» факультету менеджменту з величезним задоволенням взяли участь в даній акції та зробили свій внесок в підтримку життя кожної маленької душі, у майбутнє покоління нашої країни, у їх світле, безтурботне дитинство та життя.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

Надія Мельник,

студентка 21-тм групи