Фаховий вебінар «Робота в сиcтемі бронювання GDS Galileo»

17 вересня 2024 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся фаховий вебінар на тему «Робота в системі бронювання GDS Galileo». Захід був організований в рамках співпраці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з компанією Travelport.

Компанія Travelport презентує на вітчизяному ринку туристичних послуг єдину сучасну торгову платформу «Travelport+» для туристичних агентств. Оскільки, на відміну від інших технологій, Travelport+ ставить агента (роздрібного продавця) на перше місце. Система покращує рівень персоналізації, кращого самообслуговування та простішого керування поїздками. Більше авіарейсів, номерів і варіантів автомобілів, ніж ви можете похитати палицею.

Під час вебінару здобувачі вищої освіти мали можливість поспілкуватися з керівником компанії Travelport Ларисою Полянською, яка презентувала курс «Galileo Basic». Цей курс має на меті підготовку спеціалістів для роботи з системою бронювання GDS Galileo.

GDS (Global Distribution System) Galileo – це глобальна система розподілу, яка використовується для бронювання авіаквитків, готелів, автомобілів і інших туристичних послуг. Galileo є однією з основних систем GDS, поряд із Amadeus і Sabre, і забезпечує агентам і туроператорам доступ до широкого спектру туристичних послуг та можливостей для їх резервування.

Основні функції системи GDS Galileo включають:

1. Бронювання авіаквитків. Дозволяє агентам знаходити і бронювати рейси різних авіакомпаній.
  2. Готельне бронювання. Забезпечує доступ до інвентарю готелів по всьому світу і можливість бронювання номерів.
  3. Оренда автомобілів. Дає можливість резервувати автомобілі для подорожей.
  4. Мандатні послуги. Включає додаткові послуги, такі як оренда авто, екскурсії і інші туристичні послуги.

Galileo пропонує інтеграцію з багатьма іншими системами і платформаами, що робить його потужним інструментом для туристичних агентств і компаній, що займаються туризмом.

Учасники вебінару дізналися про перспективи навчання на курсі «Galileo Basic» і можливість проходження практики в компанії Air Life – провідному консолідаторі як в Україні, так і за кордоном. Успішне завершення курсу дозволить учасникам отримати сертифікати міжнародного зразка та включення до міжнародної бази даних для потенційних роботодавців, що відкриває нові горизонти для їх професійного розвитку.

Світлана ТИМЧУК

к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи