Формування компетентностей щодо ефективного спілкування іноземною мовою у професійному середовищі

Світові інтеграційні процеси в усіх галузях наукової, технічної та промислової діяльності змінюють умови комунікації в межах професійного середовища, що підвищує роль іноземних мов як засобу обміном інформацією.

14 лютого здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва була проведена лекція англійською мовою з дисципліни «Міжнародна готельна індустрія» на тему «International hotel chains» у дистанційній формі на основі платформи Zoom. Саме така форма лекційного заняття допомагає підготувати здобувачів до ефективної комунікації в професійному середовищі, що сприятиме їх конкурентоздатності на ринку праці.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи при викладанні застосовує методи, що забезпечують формування цільових компетентностей та орієнтовані на здобувачів, які сприяють самостійності, залученню та мотивації студентів. Впевнені, що саме такими заходами можливо поглибити володіння англійською мовою та забезпечити набуття необхідних soft skills якостей здобувачів вищої освіти.