Галявник "Відчайдушні туристи"

Традиційно, наприкінці вересня кафедра туризму та готельно-ресторанної справи святкує тиждень туризму. Завершальним етапом святкових заходів є галявник.

Веселі спортивні змагання, страва на вогні, запальні пісні та клятва туриста – це лише частина гарного відпочинку.

Мета святкування - популяризація туризму, культурне збагачення, розширення знань про туризм, пропаганда здорового способу життя, фізичної культури та спорту, сприяння згуртованості колективу.

Виховання студентів в сучасному напрямі здорового способу життя – однин з пріоритетних видів діяльності кафедри туризму та ГРС.

В захоплюючому галявинку брали участь студенти всіх курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа». Найпозитивніші враження залишилися саме в студентів першого курсу: вони згуртувались, змогли краще дізнатись один про одного, розвинути спортивні навички у різних змаганнях.

Програма галявника включала в себе загальне шикування, спортивні змагання «Весела естафета», традиційну клятву туриста, конкурс страви на вогні «Пекельна кухня», конкурс пісні. На завершення свята відбулося нагородження усіх команд та найактивніших учасників дипломами та грамотами за їхні старання.

По закінченню урочистої частини студенти мали можливість насолодитись відпочинком на свіжому повітрі.

Цьогорічний тиждень туризму зарядив наснагою та позитивом всіх студентів, залишив для кожного безліч незабутніх емоцій!!!