Гостьова лекція «Принципи формування програм перебування туристів»

Сучасний формат отримання освіти потребує нових рішень у реалізації навчального процесу. З метою розширення співпраці між освітніми закладами та підтримання принципів академічної мобільності, до Уманського НУС було запрошено студентів Тульчинського фахового коледжу культури, які здобувають кваліфікацію «Фахівець з туристичного обслуговування екскурсовод» навчаючись за спеціальністю «Туризм».

На базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту доцентом Раїсою Кожухівською студентам було прочитано гостьову лекцію на тему: «Принципи формування програм перебування туристів».

У своїй доповіді лектор розкрила питання, що стосуються типології туристів та організації туристичного обслуговування; документального забезпечення процесу створення та реалізації туристичного продукту; принципів складання програм перебування туристів; видів та характеристик програмних заходів в туризмі.

Після завершення лекції відбулася жвава дискусія спікера та студентів щодо нагальних проблем створення, реалізації туристичного продукту і забезпечення його якості.

Людмила Малюга,

доцент кафедри туризму  та готельно-ресторанної справи