Гостьова лекція «Робота податкової служби України»

10.02.2022 року на запрошення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту, в рамках співпраці, відбулася Гостьова лекція для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Тема заняття: «Робота податкової служби України». Заняття провела Заступник начальника Уманської державної податкової інспекції головного управління ДПС у Черкаській області Наталія Ожогіна.

У своїй лекції вона вдало поєднувала теоретичну складову з прикладами практичного досвіду, пояснюючи тонкощі місії, стратегічних цілей, пріоритетів та основних принципів роботи ДПС України. Актуальним питанням для студентів стало отримання податкової знижка на навчання: можливості, вимоги і  документи.

У своїй доповіді Наталія Ожогіна розкрила питання одноразового добровільного декларування громадян України, що розпочалось з 1 вересня 2021р. Нагадала про можливість подання декларацій в електронній формі у режимі онлайн через Електронний кабінет платника, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua  або через офіційний вебпортал ДПС.

Гостьова лекція виявилася цікавою, змістовною й корисною як для вивчення дисциплін «Облік і аудит» та «Облік  і оподаткування підприємств сфери обслуговування», так і в цілому для поглиблення теоретичних і практичних знань студентів. Такі заходи, що регулярно проводяться кафедрою, дозволяють готувати висококласних управлінців у сфері гостинності.

Людмила МАЛЮГА, доцент кафедри

туризму  та готельно-ресторанної справи