Гостьова онлайн-лекція польських партнерів

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва робить усе можливе, щоб студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» мали повноцінний доступ до знань та освіти високого рівня. Тому підтримує постійну співпрацю із вітчизняними та зарубіжними партнерами. Зокрема періодично відбуваються гостьові лекції, семінари та вебінари, до яких залучаються, як вітчизняні та і закордонні партнери.

Так, 15 листопада для студентів освітніх програм 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» та науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва була проведена гостьова лекція Йоанни Купчик доктора кафедри організації та обслуговування відпочинку та туризму Академії імені Якуба з Парадижа місто Гожув Великопольський (Республіка Польща).

До онлайн лекції долучилися також представники академічної спільноти, з якими науково-педагогічні працівники кафедри підтримують постійні зв’язки, а саме викладачі та студенти: Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Одеського національного технологічного університету, Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огнієнка та Вінницького національного аграрного університету. Загалом до лекції долучилися 100 учасників.

Свою доповідь Йоанна Купчик розпочала із знайомства студентів з історією, структурою та діяльністю Академії імені Якуба з Парадижа. У ході заходу лекторка поділилася своїм досвідом роботи у сфері туризму, туристичної діяльності в Польщі та за кордоном, а також розповіла про відмінності у діяльності турагентів та туроператорів, про стан туристичного ринку в період пандемії, дала практичні поради. Також під час заходу обговорили специфіку ресторанного бізнесу, роботу готельно-ресторанних закладів у період пандемії COVID-19 і можливості їхнього виходу з кризового стану. Дана тема викликала у студентів велику зацікавленість та значну кількість питань, на які вони отримали вичерпні відповіді!

Від імені адміністрації факультету менеджменту висловлюємо подяку пані Йоанні Купчик за цікаву та наповнену натхненням лекцію. Дякуємо шановним друзям, студентам і магістрантам, молодим науковцям і поважним, авторитетним вченим за інтерес та увагу до онлайн лекції. Ваша участь робить нашу загальну справу цікавою для світової наукової спільноти, корисною і результативною.

Діана Нагернюк,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи