Гостьове практичне заняття «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування»

У рамках підтримання принципів академічної мобільності на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету менеджменту доцентом Людмилою Малюгою було проведено гостьове практичне заняття на тему: «Підприємницька діяльність у сфері обслуговування» для студентів Тульчинського фахового коледжу культури, що навчаються за спеціальністю «Туризм».

Практичне заняття було проведено в рамках дисципліни «Організація підприємницької діяльності в сфері обслуговування».

Метою заняття було визначено розгляд теоретичних та практичних питань організації підприємницької діяльності в сфері обслуговування. Зокрема обговорено наступні питання:

-     сутність, ознаки, функції та принципи підприємництва;

-     передумови здійснення підприємницької діяльності в Україні;

-     суб'єкти і види підприємницької діяльності.

Студенти отримали важливі професійно зумовлені знання та уміння, заряд позитиву, а також знайшли низку ідей для реалізації у професійній галузі. Це свідчить про важливість та дієвість подібних заходів для підвищення розуміння майбутньої професії.

Час, відведений на практичне заняття, пролетів швидко та непомітно, а саме заняття стало оригінальним та ефективним продовженням співпраці Тульчинського фахового коледжу культури та Уманського НУС.

Людмила Малюга,

доцент кафедри туризму  та готельно-ресторанної справи