Грамоти за вагомий внесок у розвиток туризму в Уманській міській територіальній громаді

З нагоди Всесвітнього дня туризму міський голова м. Умань Ірина Плетньова вручила грамоти Уманської міської ради науковим і науково-педагогічним працівникам міста, за сприяння розвитку туристичної галузі міської територіальної громади.

Так, грамоти Уманської міської ради за значний внесок у розвиток туризму, активну наукову діяльність, досягнуті успіхи та з нагоди Всесвітнього дня туризму отримала професор, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Транченко та доцент, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва Наталія Терещук.

Ірина Плетньова щиро вітала колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з Всесвітнім днем туризму! Дані грамоти засвідчують гідну оцінку нашої наполегливої і плідної праці. В майбутньому, орієнтуємося на нові професійні злети. Міський голова, підкреслила наш інтелектуальний потенціал, енергію і досвід, що втілюються у прогресивних ідеях і слугують для розвитку Уманської міської територіальної громади.

Бажаємо творчого натхнення та плідної праці, аби щоденні нові ідеї стали для кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету стимулом до успіху, а нові проекти обов’язково реалізувалися!

Наталія Терещук,

старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи