Харків між минулим та майбутнім: міжвузівська зустріч

14 травня 2022 р. відбулась міжвузівська зустріч науково-педагогічних працівників кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС і здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм», з колегами кафедри туристичного бізнесу та студентами Харківської державної академії культури.

На цей раз вирішили вийти за межі суто академічного простору і студенти презентували загалу цікаву онлайн-екскурсію по Харкову. Завдяки здобувачам вищої освіти 3 курсу спеціальності 242 «Туризм» Харківської ДАК можна було прогулятися центром Харкова і побачити, як місто змінювалося протягом останніх двох століть… Адже незважаючи на воєнний стан, місто живе, функціонує, розвивається.

Присутні занурилися в спогади, пройшлися затишними вуличками, посиділи в кав’ярнях та скверах,  відвідали пам’ятки архітектури, музеї та кінотеатри. Коли бачиш такі студентські роботи, зроблені під сиренами та обстрілами, то розумієш – майбутнє у надійних руках.

Наші міжвузівські зустрічі продовжуються, тому чекаємо харків’ян на віртуальну екскурсію по Умані.

Олена Саковська, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи