ВРАЖЕННЯ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ Поляніцької Анастасії

Мені було приємно відстоювати честь Уманського національного університету садівництва в другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм», що відбулась 22-24 травня 2017 року на базі Національного університету харчових технологій у м. Київ.

В перший день було проведено оглядову екскурсію по Національному університету харчових технологій. Організатори олімпіади запропонували цікавий ворк-шоп із представниками туристичного бізнесу, на якому мала змогу познайомитися із спеціалістами таких відомих туроператорів як:  «Coral Travel», «Dizzy», «Tui», а також громадською організацією – Асоціація індустрії Гостинності України, відомим готелем Прем’єр Готель Русь, а також дізналася багато цікавої інформації щодо працевлаштування на круїзні лайнери від представника Генеральнього Агента по Продажу в Україні круїзного туру підрозділу «MSC Cruises».

Я мала можливість відвідати  Національний музей Тараса Шевченка, де дізналася про Т. Шевченка як великого Художника, наочно ознайомилась із його художньою майстерністю.

Завдання на олімпіаді охоплювали два тури: перший – теоретичні тести, другий – практичне завдання. Все це потребувало дуже високих теоретичних, практичних знань та вмінь. В рамках другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади найцікавішим пізнавально-екскурсійним завданням для мене був туристичний квест «Welkom to Kiev», в якому було проявлено інтелектуальні та спортивні здібності. Було сформовано три команди, для кожної команди були сформовані відповідні завдання. Команда, в якій я приймала участь виявилась дружньою, комунікабельною та веселою, що справило на мене позитивне враження, в результаті чого була нагороджена Грамотою за зайняте 2-ге командне місце.

Найбільш хвилюючим моментом для мене було оголошення результатів олімпіади. Висловлюю щиру подяку всьому колективу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, завідувачу кафедри – професору Транченко Людмилі Володимирівні за надані знання, підготовку та підтримку під час олімпіади, що у результаті дозволили вибороти призове 1 місце в практичній підготовці.