Інтелектуальна гра «Готель твоєї мрії»

Сучасні готелі відрізняються за призначенням, місткістю, поверховістю, типами конструкцій, рівнями комфорту, режимами експлуатації (цілорічні, сезонні), місцем розташування (місто, курорт тощо), функціональним призначенням, забезпеченістю харчуванням, тривалістю проживання в них, рівнями цін. Усі ці фактори враховуються при проектуванні і впливають на склад приміщень готелю, архітектурно-планувальну структуру будівлі тощо. Основні ознаки, що характеризують готелі, це: місткість, поверховість, призначення і рівень комфорту.

В рамках святкування Student Fest «HoReCa – 2018» на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва було проведено інтелектуальну гру «Готель твоєї мрії».

Учасниками стали студенти першого та другого курсів за напрямами підготовки «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Вони розділились на команди, обрали капітанів, головних архітекторів та дизайнерів.

Змагання було розділено на два основних етапи:

1. Шляхом жеребкування було обрано заклад розміщення, який потрібно охарактеризувати.

2. Побудувати обраний заклад розміщення з конструктора «Лего».

Перша команда «5 Поверх» будувала дачу, а інша команда «Конструктори» - дитячий табір.

Всі учасники активно та творчо підійшли до вирішення поставлених завдань. Представлені заклади розміщення мали цілу інфраструктуру з приміщень різного призначення.

Обидві команди продемонстрували свої навики та  вміння з проектування та дизайну приміщень підприємств готельного господарства.