Інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець 2020»

В рамках проведення тижня туризму на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС 28.09.2020 р. проходили  інтелектуальні змагання «Кращий туризмознавець - 2020». Цього року у зв’язку з дотриманням протиепідеміологічних заходів змагання проходили онлайн у системі Google. Кожен бажаючий міг взяти участь у змаганнях скористатись власним мобільним телефоном з підключенням до мережі Інтернет.

Загалом 32 студентів 1-4 курсів змагались за звання найкращого знавця у трьох номінаціях: «Кращий знавець прапорів світу», «Кращий українознавець» та «Кращий знавець монументальних пам’яток світу». Загалом для проведення змагань було розроблено 177 завдань. Аналіз результатів показав достатньо високий рівень знань студентів, які взяли участь в інтелектуальних змаганнях.

Кожна номінація містила інформацію, як загальновідомого, так і маловідомого характеру.

У номінації «Кращий знавець прапорів світу» перше місце зайняли студенти, які вирішили завдання на 100%:

-         Мурзак Сніжана  11-тм

-         Павло Милькевич 11-тм

-         Куцик Катерина 31-тм

Друге місце 88% правильних відповідей:

-         Вербецька Марія 11 гр

Третє місце 81% правильних відповідей:

-         Білуха Марина 11 тм

У номінації «Кращий українознавець» перше місце зайняла студентка, яка вирішила завдання на 100%:

-         Мурзак Сніжана  11-тм

Друге місце 98% правильних відповідей:

-         Білуха Марина 11 тм

Третє місце 97% правильних відповідей:

-         Лозенко Ярослав 11-тм

-         Куцик Катерина 31-тм

У номінації «Кращий знавець монументальних пам’яток світу» перше місце зайняли студенти, які вирішили завдання на 100%:

-         Лозенко Ярослав Васильович 11-тм

-         Куцик Катерина Сергіївна 31-тм

Друге місце 98% правильних відповідей:

-         Павло Милькевич 11-тм

-         Харченко Дмитро 41 тм

-         Слєпоконь Анастасія 41 тм

Третє місце 94% правильних відповідей:

-         Поліщук Анна 11-гр

-         Вербецька Марія 11-гр

Колектив викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітає переможців інтелектуальних змагань «Кращий туризмознавець - 2020» та бажає подальших успіхів у набутті нових знань!

К.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи Світлана Тимчук