Інтелектуально-пізнавальна гра «Подорожуємо Україною»

Навчання за спеціальністю 242 Туризм передбачає вивчення ресурсів туристичного ринку України. Розвивати внутрішній туризм в Україні є пріоритетним завданням для фахівців даної галузі. Тому традиційним є проведення інтелектуально-пізнавальної гри «Подорожуємо Україною» серед студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Україна багата природними та рукотворними чудесами. Природа обдарувала нашу країну пишністю долин та ущелин, які вражають погляд своєю природною оригінальністю і живою естетикою. Формат проведення заходу дозволяє студентам в ігровій форми змагаючись між собою дізнатись про невідомі їм туристичні пам’ятки та атракції й показати набуті знання під час навчання в школі. Для успішної участі студентам були потрібні знання з географії, історії України, історії світу, видатних особистостей нашої держави.

Під час проведення змагань, студенти познайомились з популярними визначними пам’ятками України – старовинними замками, фортецями і палацами.

Студенти навчаються бачити цінності для розвитку туризму на кожному кроці. Адже туризм стосується всіх сфер економіки. Його можна використовувати як інструмент масштабування і промоції для будь-якого бізнесу. Зріст туристичного обсягу відображається на прибутку інших компаній.

Вивчення культурних та історичних пам’яток тісно пов’язана з туризмом. Тому студенти вчаться створювати якісні культурні локацій та заходи для гостей.

Коли ми подорожуємо, то розуміємо що можна жити по-іншому, сприймати світ з іншого ракурсу. І хоча цього разу студенти подорожували віртуально, але дізнались для себе нові місця, які варто відвідати у майбутньому.

Дякуємо всім студентам за участь, проявлений рівень знань та командну роботу.

Тимчук Світлана, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи