Інтерактивна гра «УПІЗНАЙ КРАЇНУ»

Студенти спеціальностей 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» в рамках вивчення нормативних та вибіркових дисциплін набувають теоретичних знань, щодо основної символіки, туристичних принад, етнічних особливостей країн світу.

10 жовтня серед студентів 1-4 курсів була проведена інтерактивна гра «Упізнай країну». Студентам необхідно було підібрати правильні пазли: прапор, національний костюм, національна страва, столиця і найбільш відома пам’ятка країни. Студенти намагались за найкоротший час скласти подані групи в розрізі таких країн як Франція, Україна, Німеччина, Італія, США.

Переможцями стали:

І місце, з часом 0,48 хв., зайняла команда 21 гр, спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа».

ІІ місце, з часом 1,09 хв., зайняла команда 21 тм, спеціальність 242 «Туризм».

ІІІ місце, з часом 1,40 хв., зайняла команда 31 тм, спеціальність 242 «Туризм».

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС бажає студентам натхнення в освоєнні нових цікавих знань і навиків. Навчання за спеціальностями 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа» це найкращі студентські роки.

Світлана Тимчук, доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи