Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи залучається до проекту "Активні громадяни"

17 жовтня 2016 р. викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали презентацію програми "Активні громадяни".

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В майбутньому сподіваємося залучити наших студентів до створення відповідних проектів та тісну співпрацю з активними представниками даної програми.