Конференція за участі викладачів та студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету у м.Луцьк

18 травня в м. Луцьк дистанційно пройшла Міжнародна інтернет-конференція «Управління розвитком туризму та готельно-ресторанного бізнесу в циркулярній економіці» на базі Луцького національного технічного університету. Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, разом зі студентами, взяли активну участь у даному заході.

На розгляд було подано більше 50 доповідей здобувачів вищої освіти усіх рівнів, науковців та педагогів-практиків. Робота конференції проходила за такими напрямами:

1. Економіка та фінанси сталого розвитку в циркулярній економіці.

2. Сучасні технології розвитку туризму та готельно-ресторанного бізнесу.

3. Інноваційний розвиток туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах сталого розвитку.

4. Страхування ризиків у туризмі та готельно-ресторанному бізнесі.

5. Сучасні технології підготовки конкурентних фахівців у галузі туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

Доповідачі та гості конференції відзначили високу актуальність та практичну значущість тематики доповідей та суттєве зростання якості представлених досліджень.

Ми вдячні організаторам конференції за цікавий та пізнавальний захід. Висловлює подяку усім учасникам конференції за активні наукові дискусії. В майбутньому сподіваємося на плідну співпрацю.

Терещук Наталія, старший викладач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС