Козацькі забави 2022

1 грудня 2022 року відбулись «Козацькі забави» в стінах Уманського національного університету садівництва. Від кожного факультету були сформовані команди-курені для змагань, які складались з п’яти хлопців та однієї дівчини. Даний захід є традиційним у стінах нашого університету. Цього разу він був приурочений Дню Збройних сил України.

Колектив кафедри взяв участь у змаганнях. Студент 31 гр групи Максим Лук’янець став членом куреня факультету менеджменту Уманського НУС.

Змагання проходили у різних номінаціях. Команда факультету менеджменту виборола звання «Найкраще згуртованої команди».

Вітаємо переможців з нагородами, а всіх учасників – з перемогою сили духу над буденністю та завзяття над інертністю та байдужістю!

Висловлюємо вдячність за допомогу та сприяння у проведенні змагань адміністрації університету, кафедрі фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін, профспілковому комітету Уманського НУС і раді студентського самоврядування університету.

Світлана ТИМЧУК, к.е.н.,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи