Козацькі забави - як туристичний напрям

З нагоди святкування Дня Захисника вітчизни в Україні на базі Уманського національного університету садівництва було проведено змагання між представниками факультетів «Козацькі забави». На змаганнях боролись козаки з шести куренів УНУС.

До кореня від факультету менеджменту увійшли  студенти спеціальності 242 Туризм:Новіков Олександр 11 тм група, Харченко Дмитро 31 тм група та Матула Назар 21 тм група. Зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа:Рижій Леонід 11 гр група.

Перший конкурс виявився для козаків - туризмознавців досить легким так як носив теоретичний характер і потребував знань з історії козацтва в Україні. Наприклад: «Як називалась січова церква?», «Яку річ цінували на Січі нарівні з гострою шаблею і добрим конем?», «З якою твариною або птахом козаки відправлялись у морські походи?», «Яку зброю козаки називали “ясною”?»,  «Який музичний інструмент вважався на Січі клейнодом?» та інші.

Студенти, беручи участь у таких заходах, можуть застосувати набуті знання під час вивчення дисциплін: історія та культура України, історія туризму, організація анімаційної діяльності, туристичні ресурси України та ін.

У наступному конкурсі козаки мали показати свою силу у володінні рівновагою. Необхідно було на швидкість з чарівною дівчиною на руках присісти найбільшу кількість разів. Наступний конкурс мав виявити серед козаків най сильніших та вправних у пересуванні важких предметів.

Глядачі та учасники козацьких забав взяли участь у розіграші призу від кінотеатру «Прем’єра». Переможцем став Рижій Леонід 11 гр група.

Всі присутні та учасники чудово провели час. Дехто дізнався щось нове з історії козацтва України, а дехто проявив свою міць та вправність.

КОЗАКОМ ПОТРІБНО НАРОДИТИСЬ!

КОЗАКОМ ПОТРІБНО СТАТИ!

КОЗАКОМ ПОТРІБНО БУТИ!

Світлана Тимчук, доцент кафедри туризму та готельно ресторанної справи