Краща студентка Уманського НУС навчається на туризмі

Нещодавно в Уманському НУС відбувся фінальний етап конкурсу «Лідер року». Переможницею якого стала студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Катерина Куцик.

Сам захід пройшов у напрочуд дружній, хоч і змагальній атмосфері. Звісно, всім хочеться перемогти, а особливо, якщо це змагання серед найталановитіший, найкращих і найбільш успішних на своїх факультетах студентів.

Конкурсна програма була насичена: спочатку глядачі та журі познайомилися з учасниками у рамках конкурсу «Візитівка», далі кожен конкурсант продемонстрував свій талант, а на останок кожен з лідерів факультету мав змогу проявити свою ерудицію.

З конкурсними завданнями наша лідерка впоралася на «відмінно» і підтвердила свою ерудованість, організованість, талановитість і креативність.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи  Уманського НУС та вся студентська спільнота вітає лідерку Катерину Куцик з перемогою.

Бажаємо Катерині натхнення, успіхів та подальших здобутків в ім’я рідного факультету та Університету. Пишаємося нашою активісткою і бажаємо їй взяти всеукраїнську висоту!