КРУГЛИЙ СТІЛ «СТЕЙКХОЛДЕРИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

15 лютого 2021 року на базі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відбулася зустріч студентів факультету менеджменту, які навчаються за спеціальністю 242 «Туризм» та науково-педагогічних працівників кафедри із стейкхо́лдером за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів спеціальності 242 «Туризм» НУС Людмилою Гекалюк.

Людмила Гекалюк працює на посаді головного спеціаліста відділу економічного розвитку, транспорту та інвестицій Уманської міської ради і є одним із учасників робочої групи команди ReHERIT, головне завдання якої полягає у розробці туристичної стратегії Умані. Вона виступає зовнішнім стейкхо́лдером за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів спеціальності 242 «Туризм» в Уманському НУС і нею вже вкотре надаються слушні пропозиції щодо покращення освітнього процесу за даною спеціальністю.

Мета круглого столу – проведення конструктивної бесіди з питань провадження освітнього процесу в університеті за спеціальністю 242 «Туризм», зокрема обговорення освітньо-професійної програми цієї спеціальності.

У ході інтерактивного спілкування учасниками круглого столу було зазначено, що освітньо-професійна програма спеціальності 242 «Туризм» має цільову спрямованість відповідно до галузі та дає змогу підготувати ініціативних , спроможних до швидкої адаптації у бізнес-середовищі, фахівців із креативним типом мислення та здатністю  вирішувати конкретні проблеми і завдання у сфері туризму, зокрема сільського (зеленого).

Інформація, отримана під час проведення круглого (відгуки студентів, пропозиції від стейкхо́лдера та викладачів кафедри), буде використана у майбутньому для удосконалення змісту та якості підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою 242 «Туризм» на факультеті менеджменту в Уманському НУС.

Раїса Кожухівська,

к. е. н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи