«Кузня кадрів» для напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа»

12 грудня 2017 року в спортивно-розважальному комплексі «Амарант» відбувся ярмарок вакансій «Кузня кадрів». Головною метою даного заходу було налагодження співпраці між роботодавцями та студентами, що навчаються та бажають спробувати свої сили у сфері готельно-ресторанної справи та туризму.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла активну участь у заході організованим Виконавчим комітетом Уманської міської ради, де студенти напряму підготовки "Туризм" та «Готельно-ресторанна справа» цікаво та корисно для себе провели день.

«Кузня кадрів» - це була чудова можливість всім присутнім дізнатися краще про напрями підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», можливості працевлаштування не лише в нашому місті, але і за його межами. За останні роки готельно-ресторанний та туристичний бізнес України вийшов на новий більш динамічний рівень розвитку. Ці галузі сьогодні потребують особливих спеціалістів – активних, всебічно розвинених, обізнаних професіоналів своєї справи. Туризм та готельно-ресторанна справи надає студентам найрізноманітніші можливості для самореалізації. Це насамперед розвиток творчих і організаторських здібностей, можливість участі у конкурсах, проектах та конференціях  як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

На ярмарку вакансій «Кузня кадрів» працювали три зони. Мотиваційна зона, де детально розповідали, як обрати професію, де навчають спеціальностям «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», як себе поводити під час співбесіди, як правильно писати резюме.

Презентаційна зона ознайомлювала всіх присутніх із закладами готельно-ресторанного бізнесу, туристичними фірмами, повідомляла про актуальні вакансії на ринку праці, де студенти мали змогу дізнатись більше про потенційних роботодавців, а також подати власне резюме на роботу чи професійне стажування.

Також, в презентаційній зоні кожний навчальний заклад організовував представлення своїх здобутків, виставки та майстер-класи. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва гідно представила себе та зацікавила учнів, які масово вели бесіду розмовляючи зі студентами та викладачами, а виставка представлена кафедрою не залишила байдужим нікого.

У зоні відпочинку працювали фотозони та аніматори, де студенти та учні брали участь у конкурсах і розвагах та отримували призи, подарунки, подарункові сертифікати, які були підготовлені роботодавцями.

Весь колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва вдячний організаторам заходу: Уманській міській раді, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, Черкаському обласному молодіжному ресурсному центру та всім іншим навчальним закладам за взаємодопомогу, роботодавцям, учням та студентам, що приєдналися до заходу.