КВЕСТ «ЛЕГЕНДИ УМАНСЬКОГО НУС»

Калейдоскоп подій в програмі святкування «Тиждень туризму»  в Уманському НУС 26 вересня змінило аматорське спортивно-розважальне змагання-квест «Легенди Уманського НУС».

Студенти-першокурсники, що навчаються за  спеціальністю «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», повинні були послідовно виконувати заздалегідь підготовлені завдання студентами старшого курсу. Таким чином, для них це був один із своєрідних прийомів до дружньої сім'ї туристів Уманського НУС.

За правилами квесту командам потрібно було назвати себе та придумати девіз. Отже,  команди «Дружба» (студенти спеціальності «Туризм») і «Голівуд» (студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа») подалися за  маршрутом, на якому їх чекали чотири станції  «Історія УНУС», «Бібліотека - джерело знань», «Спортивна», «Орієнтування на місцевості».

Для подолання перешкод, що очікували на них за маршрутом,  членам команд довелося продемонструвати максимальну винахідливість, згуртованість та взаємовиручку.

Обидві команди виявили жагу до перемоги, швидкість реакції, здатність вирішувати нестандартні задачі. Але все-таки перемогу здобула команда «Дружба», незважаючи на те, що «Голівуд» був надзвичайно сильним суперником.

То ж за день до відзначення Всесвітнього дня туризму наші туристи ще раз підтвердили, що вони гідно нестимуть звання «Туристи Уманського НУС».

Любов Коваленко, к.е.н., доцент

кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Софія Нижник, студентка 21 тм групи