Квест "Туристична мандрівка"

Квест «Туристична мандрівка»

25 вересня в рамках Тижня туризму студенти 31-тм групи влаштували для студентів першого курсу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи квест «Туристична мандрівка».

Команда організаторів оголосила правила гри, які складалися з наступних пунктів:

для участі у квесті команда має складатися із 6 чоловік;

кожна команда повинна мати назву та девіз, за які можна отримати додаткові бали;

виконувати завдання має вся команда у повному складі;

толерантно відноситися один до одного і до суперників;

потрібно мати хороший настрій під час проходження квесту;

не порушувати правила гри;

час проходження квесту 1 год 20 хв., додаткові бали зараховуються тій команді, яка прийде до фінішу першою.

Квест проходив на території Уманського НУС, і в грі були задіяні 5 туристичних станцій: «Юних туристів», «Гастрономічний туризм», «Екскурсовод», «Олімпійська», «Туроператор», до яких команди повинні дістатися і виконати ряд відповідних завдань. На кожній станції знаходилась закріплена людина, яка давала підказки до наступних завдань.

Хочемо відмітити, що найспритнішою, найкреативнішою і найрозумнішою виявилася команда туристів, яка мала назву «Банда», команда готельно-ресторанної справи «Валентина» була гідним конкурентом за крок до перемоги.