Квест університетом «Quest UNUH»

28 вересня з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму студентським активом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено туристичний квест.

Основною метою і завданнями заходу були популяризація туризму серед студентської молоді, набуття знань, умінь і навичок в теоретичній, практичній та організаційній підготовці майбутнього фахівця та ознайомлення з територією університету.

Участь у квесті взяли дві команди: команда 11-тм групи «Сокіл» та команда 11-гр групи «Бемс». За правилами квесту командам потрібно було назвати себе, презентувати девіз та емблему. Обидві команди гідно себе представили, за що отримали додаткові бали.

Квест проходив на території Уманського НУС, і в грі були задіяні 4 туристичних станцій: «УНУС – мій другий дім»,  «Софіївка», «Бібліотекар», «Спортивний туризм» до яких команди повинні дістатися і виконати ряд відповідних завдань. На кожній станції знаходилась закріплена людина, яка давала підказки до наступних завдань.

Кожну «станцію» гравці долали за допомогою своїх знань, логіки, ерудованості, витривалості, начитаності, креативності та вмінню грати у команді. Обидві команди намагалися показати найкращий результат.

Переможцем туристичного квесту, з відривом в один бал, стала команда студентів «Сокіл» (11-тм група) спеціальності «Туризм». Друге місце посіла команда «Бемс» (11-гр група) спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Радість спілкування, посмішки, прекрасна погода – все це створювало атмосферу свята. Учасники квесту та глядачі отримали заряд бадьорості, гарний настрій і масу позитивних емоцій.

Тиждень туризму розпочався досить бадьоро та весело! Далі буде…

Катерина Куцик студентка 31-тм групи