Лідером факультету менеджменту стала студентка 1 курсу спеціальності «Туризм»

30 жовтня у актовій залі Уманського національного університету садівництва відбувся традиційний конкурс «Лідер факультету менеджменту – 2018».

Творцями гарного настрою цього святкового вечора стали студенти факультету. Котрі упродовж усього вечора дарували глядачам свої вокальні, танцювальні, декламаторські та художні таланти.

Конкурс проходив у три етапи. У першому учасники порадували суддів і глядачів цікавими та веселими відеовізитівками та змістовними розповідями про себе. У другому турі продемонстрували свій інтелект та відповіли на цікаві та досить каверзні запитання. А на останок кожний конкурсант презентував свій талант.

Здібності конкурсанток оцінювало компетентне журі під головуванням декана факультету Наталії Вернюк.

Глядачі активно підтримували своїх фавориток, час від часу зала вибухала гучними оплесками на їх адресу. Кожен учасник ретельно готувався до цієї важливої події і запам’ятався чимось особливим. Студентки проявили на сцені свою неординарність, харизму і розум, розкрили таланти та внутрішню красу.

Це було справді дуже емоційне, красиве, захоплююче дійство. Всі учасники, як ніколи, проявили себе на найвищому рівні, тому суддям справді було важко обрати переможницю.

Після підведення підсумків члени журі виголосили результати цієї мистецько-інтелектуальної боротьби. Безсумнівним лідером та переможцем стала студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Куцик Катя. Саме вона зібрала найбільшу кількість оплесків від глядачів та вразила всіх своїм неймовірним талантом, харизмою, стійкість та сміливістю.

Катя – сильна, впевнена у собі, амбітна та приваблива дівчина, знає, чого хоче досягнути у житті, саме тому вона обрала Уманський НУС та спеціальність «Туризм» – місце, де народжується її майбутнє.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітає Катерину із завойованим титулом та бажає успіхів у всіх починаннях, краси та нев'янучої молодості, радісних емоцій і щастя!