МИ ПЕРЕМОЖЦІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ТУРИСТИЧНИЙ КРАЙ»

Нинішній час надзвичайно складний для розвитку туристичної галузі. Проте, молодим та ініціативним громадянам, котрі люблять свою країну, слід самим робити її майбутнє! Україна має великі перспективи як туристична країна. Без Вас ці перспективи реалізувати не можливо!

Спільна праця керівника доктора економічних наук, професора Людмили Транченко і студентки Журавльової Дарини принесла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край» тема роботи: «Туристичний підземний світ Уманщини».

Ініціатором щорічного Всеукраїнського конкурсу інноваційних бізнес-проектів у сфері туризму є Інститут історії українського суспільства ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Конкурс проводився не лише заради змагання, а й заради активної роботи з популяризації виявлених студентами перспективних туристичних об’єктів.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи вітає Журавльову Дарину.