Міжнародна науково-практична конференція: «Науковий простір Європи»

28-29 квітня 2021 року у Вінницькому кооперативному інституті відбулося пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції: «Науковий простір Європи», співорганізатором якої виступили керівники Вищої школи економіки, права та медичних наук ім. професора Едварда Ліпінського (м. Кельце. Польща). Конференція проходила із великою кількістю учасників з різних міст України та Європи.

Тому, здобувачі вищої освіти Уманського національного університету садівництва кафедри туризму та готельно-ресторанної справи не змогли пропустити нагоду поділитися своїми науковими здобутками і взяли участь у конференції. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, захід проведено в дистанційному режимі на платформі Google Meet.

Наші студенти показали високій професійний рівень, результативну комунікацію у багатокультурному середовищі. Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи пишається студентською молоддю і бажає їм нових здобутків, перемог, зростати у професійному житті і будувати кар’єру за обраним фахом. А участь у таких провідних заходах цьому буде лише сприяти.

Дякуємо організаторам за проведення даного заходу на високому рівні, за щиру атмосферу та отриманий досвід.