МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ ТА ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Наталія Петренко, Діана Нагернюк, Валентина Непочатенко, Наталія Терещук, Любов Коваленко, Світлана Тимчук на чолі з завідувачем кафедри Людмилою Транченко прослухали online курс «On Being a Scientist» з підвищення кваліфікації для науковців в Європейській академії наук і досліджень та отримали сертифікати міжнародного зразка.

Європейська академія наук і досліджень відповідає за забезпечення наукових реформ; організацію наукових досліджень у різних галузях науки; забезпечення організації, координації, розвитку досліджень.

Цей курс покликаний поінформувати про такі теми, як наукова доброчесність та соціальна відповідальність вчених. Обговорювалися широкі питання, які нерозривно пов'язані з цими темами: а саме про природу науки та суспільну роль, яку вона виконує. Цілі курсу: розуміти основні принципи науки і знати, що «не робиться»; мати реалістичний образ науки і вчених; розпізнавати дилеми чесності, знати, як реагувати в зрозумілих випадках, і володіти навичками розважливо реагувати в неясних випадках; знати та розуміти відмінності та подібності різних дисциплін; мати базове розуміння ролі науки в суспільстві, усвідомлювати свої власні соціальні обов’язки та вміти займати позицію у суспільних проблемах, де наука відіграє роль.

Людмила Транченко

завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи