Міжнародне стажування викладачів кафедри

Викладачі  з 20 червня по 1 серпня 2022 року успішно виконали програму  міжнародного стажування "Internetional hospitality projects". Організатором наукового заходу виступила Академія професійної освіти "Меркур" (Словацька Республіка). Навчальні програми стажування за кордоном розкривають великі можливості. Вивчаючи досвід передових країн, науково-педагогічні працівники підвищують рівень знань. Також опановують новітні унікальні методи, набувають досвіду викладацької діяльності, отримують інформаційний обмін та розширюють наукові контакти. У рамках програми міжнародного стажування відбулися дискусійні платформи, лекційні та практичні заняття, також взяли участь у презентації та обговоренні кейсів від провідних фахівців Словаччини.

к.е.н., доцент кафедри туризму  та готельно-ресторанної справи

Валентина Непочатенко