Міжнародний день музеїв

18 травня весь світ відзначає чудове свято – Міжнародний день музеїв!

Саме працівники музеїв є найпершими друзями туриста, з них починається майже будь яка мандрівка. Працівники музеїв є хранителями часу, традицій, історії і водночас є втіленням сучасності та інновацій.

Музеї дають шанс молоді та старшому поколінню гордитись минулим і з надією дивитись у майбутнє.

Завдяки клопіткій і самовідданій праці працівників музеїв підтримується духовний зв'язок часів, спадкоємність поколінь, примножується багатогранна спадщина та традиції минулого.

За останні роки викладачі знайомили студентів Уманського НУС з методикою проведення екскурсії в музеї та вивчали особливості професійної майстерності екскурсовода як запоруки якості екскурсії.

Розробляли студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи і власні маршрути. Неймовірно цікавими та пізнавальними виявилися маршрути «Київ – стародавня столиця Київської Русі» і «Шевченківськими стежками».

Щороку студенти кафедри відвідують музей історії нашого університету, який є невід’ємною складовою у системі навчально-виховної та наукової роботи навчального закладу. Головним завданням музею є нагромадження, збереження та відтворення в хронологічній послідовності історії навчального закладу: від витоків – до сьогодення.

Відвідування студентами та викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи музеїв Черкащини є важливою складовою навчального процесу.

Досліджуємо ми і музейну справу в м. Умань та регіоні. І тут є багато цікавого та пізнавального: музей «Стара Умань», підземелля Василіанського монастиря, Лялькова хата та інше.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС вітає всіх причетних до музейної справи і зичить міцного здоров’я, щастя, добра і нових професійних та життєвих успіхів!

к.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи УНУС

Світлана  Тимчук