МІЖВУЗІВСЬКИЙ СИМПОЗІУМ «РОЗВИТОК ІННОВАЦІЙНИХ ФОРМ ТУРИЗМУ НА ЧЕРКАЩИНІ»

11 листопада 2020 року викладачами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва з спільно з колегами кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури було проведено міжвузівський симпозіум на тему: «Розвиток інноваційних форм туризму на Черкащині».  Даний захід присвячений висвітленню питань розвитку інноваційних форм туризму в Україні на регіональному рівні.

На онлайн зустрічі студенти Уманського НУС, котрі навчаються за спеціальністю 242 «Туризм» презентували свої роботи. Так, Кормишов Андрій – студент 41-тм групи, розповів про інновації у сфері відпочинкового та розважального туризму. На початку розповіді Андрій Кормишов окреслив коротко мету та завдання своєї доповіді. Його презентація «Квест-кімнати», своєю неординарністю та екстремальними заходами, що пропонувалися у процесі реалізації туристичної атракції, викликала цікавість у всіх учасників заходу.

Нижник Софія – студентка 31-тм групи, презентувала роботу на тему «Гастрономічний туризм в місті Умань». Гастрономічний туризм – це різновид туризму, пов’язаний із ознайомленням та дегустацією національних кулінарних традицій країни чи світу. Студентка акцентувала увага слухачів на тому, що для того, щоб збільшити кількість туристів до Умані, слід звернути увагу на розвиток такого виду туризму, як гастрономічний. Презентація Софії Нижник сподобалася учасникам симпозіуму креативністю подачі, насиченістю інформації стосовно місць харчування та відпочинку в Умані, зокрема розповіддю про фентезі-парк «Нова Софіївка».

Студентка 21-тм групи – Клименко Анастасія,  змістовно та захоплююче розповіла про розвиток етнографічного туризму. «Етнографічний туризм у всьому світі стає одним з найбільш перспективніших видів туризму. Незважаючи на розвиток технологій, музеї як етнографічний об’єкт, не втратили свого значення у сфері культурного й загального розвитку людини» – зазначила Анастасія Клименко. У ході її розповіді, слухачі мали змогу ознайомитися з культурною спадщиною та визначними місцями Уманщини; відомими історичними постатями, які в різні часи, проживали у місті та їх історико-культурним доробком; виставковими експозиціями Краєзнавчого музею, Картинної галереї, Музею культури та побуту Уманщини та Меморіального музею-квартири Надії Суровцевої.

Щиро дякуємо Божко Любові Дмитрівні – завідувачу кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури та викладачам цієї кафедри, а особливо – Яріко Мирославі Олексіївні, за пропозицію щодо співпраці та проведення заходів у такому форматі.

Це був перший міжвузівський онлайн симпозіум між викладачами та студентами Уманського НУС і Харківської державної академії культури, а в подальшому, співпрацю у такому форматі, планується проводити на регулярній основі.  Тому, вже 13 листопада 2020 року викладачі та студенти Харківської державної академії культури запрошують на онлайн екскурсію «Віртуальна мандрівка шахтою «Степова»».  Долучитися до онлайн екскурсії можуть усі бажаючі за посиланням https://zoom.us/j/4037434279?pwd=Mjdkd2Yxd3lvVHN4KzVFRFpqc1BPUT09.

к.е.н., доцент кафедри туризму

та готельно-ресторанної справи