Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням»

20 травня 2022 року з метою розвитку  науково-дослідної роботи та розширення знань здобувачів вищої освіти у культурологічній та туристичній сферах доцентами кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УНУС Оленою Саковською та Раїсою Кожухівською спільно зі старшим викладачем кафедри туристичного бізнесу ХДАК Мирославою Яріко, в рамках Міжвузівського туристичного семінару «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням», було проведено чергову віртуальну екскурсію містами України. Учасниками заходу стали близько 30 студентів.

У ході онлайн зустрічі здобувачі вищої освіти презентували свої роботи, у яких розповідали про історичне минуле та сучасність українських міст, якими вони були до війни і сьогодні. Так, здобувачки вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» УНУС Світлана Устенко та Сніжана Мурзак розповіли про Умань та Маріуполь, Юлія Усатенкова – здобувачка вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» ХДАК – про Чугуїв. Розповіді студенток були насичені цікавими фактами з минулого міст, у них деталізувалися події, які відбувалися раніше і які відбуваються наразі. Під час презентацій було показано короткометражні фільми про міста, фото будівель та історико-культурних пам’яток до війни і після.

Міжвузівський туристичний семінар «Наші міста: між пам'яттю та сьогоденням» матиме продовження і, вже наступного тижня, його учасники зустрінуться знову аби здійснити віртуальну екскурсію містами Центральної та Західної України.

Раїса Кожухівська,

к.е.н., доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи