МОЇ ВРАЖЕННЯ ВІД УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМОМ «УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ»

Я – студентка Уманського НУС Наталія Михайлова, подавала наукову роботу «Розвиток інноваційних форм спортивно-оздоровчого туризму в Україні» до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю». Наукова робота була рекомендована рецензентами до ІІ туру конкурсу та участі у науково-практичній конференції і мене було запрошено до Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова у м. Миколаїв для її презентації.

Я вперше брала участь у конкурсі такого масштабу і рада з того, що мала змогу презентувати свою наукову роботу та представляти Уманський НУС на такому рівні. По закінченні науково-практичної конференції я отримала неймовірну кількість вражень та додатковий стимул для удосконалення своїх вмінь та навичок, познайомилася з новими та цікавими людьми, здобула позитивний досвід від спілкування.

Висловлюю слова подяки організаторам конференції: все було чітко і конструктивно продумано та проведено. Такий формат роботи збагачує позитивним досвідом, розширює науковий кругозір, дає змогу отримувати приємність від спілкування з іншими студентами та науковцями.

Хочу висловити глибоку повагу та безмежну вдячність завідувачу і викладачам кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, оскільки завдяки креативності їх думок, допомозі та підтримці, мені вдалося зайняти ІІ почесне місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю».

Наталія Михайлова,

студентка Уманського НУС