МОЇ ВРАЖЕННЯ

Я багато чула про місто Чернівці, але побачити на власні очі – це зовсім інше. Моє перше враження коли ми приїхали в місто, це словами не передати, це потрібно відчути, вдихнути чисте повітря. Перше враження – ніби я потрапила в іншу країну. Старовинні площі, затишні вулички від усього віяло національним українським минулим. Мене вразило, те що тут дуже привітні і спокійні люди. Мені дуже сподобались екскурсії по місту. Це було дуже цікаво, втоми не відчувалось. Було тільки хвилювання, тому що попереду олімпіада, і мені дуже хотілося гідно представити свій університет, тому що тільки завдяки викладачам я потрапила сюди. Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича мені дуже сподобався, велика територія, красивий ботанічний сад, має цікаву історію, що до нашого часу збереглась.  Я познайомилась із студентами інших університетів, дізналася як у них проходить навчання в галузі туризму. Дуже багато учасників олімпіади цікавились Софіївським парком, я їм з гордістю розповідала про знаменитий парк і наш університет.

Враження від поїздки неперевершені! Я дуже рада! Коли я їхала в поїзді додому, я думала як добре що я навчаюсь в Уманському національному університеті садівництва він такий красивий, рідний, дорогий для мене!Я вірю що наш університет буде  й надалі розвиватись і досягати успіхів. Для мене була велика честь їхати із завідувачем кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Транченко Людмилою Володимирівною! Спасибі Вам! Я дуже всім вдячна!

Поляніцька Анастасія, студентка 3 курсу